ZAWIESZENIE ZAJĘĆ - informacja

VS 3 wielkanoc
Szanowni Państwo,
Uczniowie i Rodzice oraz wszyscy związani z VENO'S STUDIO
Niestety z przykrością muszę poinformować Was, że  nie będziemy mogli spotykać się na zajęciach muzycznych u nas w szkole do 26 kwietnia… Nie będziemy mogli realizować lekcji nauki gry na instrumencie oraz wokalu w ramach bezpośrednich zajęć  indywidualnych i zbiorowych.  Takich jakie znamy, lubimy i za którymi tęsknimy.
A co w takim razie z zajęciami on-line?
Naszą specyfiką były zawsze unikalne zajęcia, w większości indywidualne,  bezpośrednio z nauczycielem w radosnej i twórczej atmosferze -  czegoś porównywalnego nie możemy zrealizować przez komputer. Ale dla zainteresowanych będzie możliwość kontaktu on-line w ramach muzycznych konsultacji i lekcji komputerowych. Szczegóły zaraz po Świętach.
Tak jak już ostatnio pisałem na FB (25 marca) zaistniała sytuacja będzie wymagała również innych rozwiązań w płatnościach czesnego. Płatność za kwiecień pozostawiam do Państwa decyzji,  jednakże po zakończeniu okresu przerwy będę prosił Państwa o wspólne znalezienie rozwiązań finansowych i organizacyjnych najbardziej satysfakcjonujących dla każdego.
W tym miejscu proszę przyjąć życzenia na trochę inne w tym roku Święta Wielkanocne – aby ten czas był prawdziwym czasem Odrodzenia i Radości z nadzieją na Szczęście. Aby Muzyka była elementem wsparcia i wytchnienia od trudnej rzeczywistości…
Z poważaniem
Wenancjusz Ochmann

Archiwalia