INTELIGENCJA TWÓRCZA w ramach DIALOGU SUKCESU

DSCN38731

Wenancjusz Ochmann, był jednym z prelegentów kolejnego „DIALOGU SUKCESU” dedykowanego tym razem tematyce inteligencji... (29 stycznia, 2015 r. zabrzańskie kino Roma).

Inteligencja duchowa -  czym jest intuicja?
prelegent: Ryszard Klein - pedagog, muzyk, społecznik; założyciel Zespołu Muzyki Dawnej „Allegro”. Znany w środowisku z organizowania koncertów, festiwali, akcji charytatywnych i kierowania instytucjami kultury. Autor książek: "Cisza. Esencja naszego umysłu" oraz "Jam Jest".
Inteligencja twórcza - czym jest, jak wykorzystać i rozwijać w sobie inteligencją twórczą.
prelegent: Wenancjusz Ochamnn - Z wykształcenia muzyk. Z pasji szkoleniowiec i mówca. Zawodowo, nieprzerwanie od 1996 roku, prywatny przedsiębiorca. Twórca i właściciel firmy szkoleniowej oraz wydawniczej Veno’s Studio Przemysły Qultury, w ramach której przygotowuje i wdraża unikalne programy szkoleniowe oparte m.in. na procesach artecoachingu. Założyciel i dyrektor działającej od 1999 roku Prywatnej Szkoły Muzycznej I i II st. Veno’s Studio. Twórca i koordynator licznych projektów szkoleniowo-doradczych finansowanych m.in. z funduszy unijnych. Trener kompetencji artystycznych oraz rozwoju osobistego z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem.
O społecznej odpowiedzialnosci biznesu na przykładzie zabrzańskiego Stowarzyszenia FENIX, na zakończenie, opowiedział z kolei Roman Makowiak.
Projekt ma formułę spotkania z ciekawymi oraz wybitnymi osobami – w pierwszej części prelekcji tematycznych, połączonych w drugiej części z panelem dyskusyjnymi.

Zapraszamy do galerii zdjęć ze spotkania.

Archiwalia